Главная » Новости » Garmin Enduro 2: мультиспортивний смарт-годинник з GPS, сонячною зарядкою, титановим корпусом і автономністю до 46 днів.

Що відомо
Новинка отримала сенсорний 1.4-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 280×280p та сапфіровим склом, а також титанову рамку та задню частину корпусу. Постачаються Garmin Enduro 2 з нейлоновим ремінцем та технологією сонячної зарядки. Завдяки ній автономність новинки збільшилася на 40% порівняно з попередньою моделлю. У годиннику є безліч датчиків для відстеження показників здоров’я під час активностей.

Garmin Enduro 2 має фірмову навігацію з картами TopoActive, а також багатодіапазонний GNSS із технологією SatIQ. Enduro 2 має 32 ГБ пам’яті, а також модуль Wi-Fi. Він потрібний для спрощеного оновлення програмного забезпечення та карт. Що стосується автономності, то при звичайному використанні годинник проживе від одного заряду до 46 днів. Якщо ж активувати GPS, автономність зменшиться до 150 годин.

Коли Garmin вперше анонсувала оригінальний Garmin Enduro близько 1,5 років тому, це було зустрінуто в основному із замішанням. Як може ультра-біжить сфокусований годинник не мати карт? Звичайно, він мав приголомшливий час автономної роботи і навіть витончений нейлоновий ремінець. Але замість створення пристрою на основі популярної тоді серії Fenix 6, з нього фактично видалили функції, щоб збільшити час автономної роботи. По суті це був «Fenix 6X Minus».

Однак перенесемося до Enduro 2 і Garmin прагне виправити це, випустивши те, що по суті є «Fenix 7X Plus». У ньому є всі функції серії Fenix 7X, але є й інші як апаратні, так і програмні. Нові Enduro 2 мають найтриваліший час автономної роботи серед усіх годинників Garmin, і, залежно від того, як ви підраховуєте показники сонячної енергії, – серед усіх годинників на ринку спортивних товарів на витривалість. У нього ліхтарик вдвічі яскравіший, ніж у Fenix 7X, а також нові функції, орієнтовані на стежки, які автоматично визначають перехрестя стежок, перш ніж ви підете неправильним шляхом (навіть якщо траса не завантажена).

Влітку я тестував Enduro 2, перевіряючи його можливості. І щоденні тренування, і регулярне відстеження активності в режимі 24×7, а також епічний 170-кілометровий тур Монбланом з метою спробувати завершити його на одному заряді батареї (при цьому використовуючи всі функції на повну потужність). . Це чудовий спосіб приготувати цей огляд!

Перш за все, зверніть увагу, що цей годинник надано в оренду, і незабаром вони повернуться в Garmin. Цей огляд не спонсорується (жодна компанія не має права попередньо переглядати те, що я рецензую), і я не беру жодних грошей з рекламодавців з жодних компаній, які я рецензую. І, як відомо, постійним читачам, якщо щось лайнове, я скажу це грубо, як є — незалежно від марки. Як тільки цей пристрій повернеться, я піду та візьму свій для будь-яких майбутніх випробувань. Якщо ви знайшли цей огляд корисним, ви можете використовувати посилання внизу або подумати про те, щоб стати прихильником DCR, що зробить сайт вільним від реклами, а також отримає доступ до основного щотижневого відеоряду за лаштунками печери DCR. І, звичайно ж, це робить тебе приголомшливим.

Спроба порівняти Enduro 2 з Enduro 1 у категорії новизни призвела б до величезного списку функцій, що значно перевищує список функцій, які є новими лише для Fenix 7 Series. Це пов’язано з тим, що Enduro 1 не мав багато функцій Fenix 6, пов’язаних з відображенням/музикою/навігацією, тому їх теж потрібно було включити. Тому натомість я збираюся спростити його. Я збираюся згрупувати всі матеріали від Fenix 6 до Fenix 7 за декількома пунктами, а потім зосереджуся на тому, що унікально в Enduro 2 порівняно з Fenix 7, а також на нових функціях Forerunner 955, доданих до Enduro 2. які також в даний час знаходяться у публічній бета-версії для Fenix 7/Epix. Повний список усіх функцій від Fenix 6 до Fenix 7 можна знайти тут.

При цьому новизна:

– Він починається як повнофункціональний Fenix 7X: це означає, що він має всі карти, музику, платежі, Wi-Fi і т.д. д
. – У нього більш тривалий час автономної роботи: більше 150 годин у режимі GPS або до 81 години в режимі Multi-Смужний режим (див. таблицю нижче)
— Додана ‘Z vнова функція Next Fork: вона автоматично визначає перехрестя стежок і доріг на карті
— Доданий SatIQ: автоматично змінює типи GNSS, щоб надати вам найбільш точний GPS для складних умов (глибокі гірські каньйони) , а потім знижує витрати заряду батареї, коли вищий рівень потужності GPS не потрібний (наприклад, на відкритих полях)
– Оновлений ліхтарик: ліхтарик на Enduro 2 у 2 рази яскравіший, ніж у серії Fenix 7X
– Трохи товщі, ніж у Fenix 7X: При однаковій ширині та висоті корпус Enduro 2 на 1 мм товщі (17 мм), ніж у 7X (16 мм). Він
включає майже всі нові функції Forerunner 955: у тому числі готовність до тренувань, статус тренування 2.0, статус HRV та потужність бігу (серед інших). Він ще не містить ранкового звіту.
– Доданий темп із поправкою на рівень (GAP): ця загальна тренувальна метрика, нарешті, вбудована в години Garmin і показує ваш темп із поправкою на ухил, яким ви біжите. Це було на таких платформах, як TrainingPeaks та Strava протягом багатьох років
– Додано автоматичний таймер відпочинку: він автоматично відстежує час вашого відпочинку/станції допомоги, без необхідності запускати його вручну, як у Enduro 1.
— Додані стрілки / шеврони курсу: Нарешті, ви можете бачити правильний напрямок руху на трасі, що корисно на складних/перетинаються маршрутах
– Додано кілька додаткових спортивних режимів: Крім режимів Fenix 7, він включає вітрильний спорт, вітрильну гонку, полювання та дуатлон
– Включає два ремінці в коробку: Enduro 2 включає як нейлоновий ремінець, так і силіконовий ремінець.
– Ціна збільшується до 1099 доларів: на 100 доларів більше, ніж у Fenix 7X Solar Sapphire за додаткову батарею та ремінець.

Порівняння

Эндуро 2
Эндуро
Материал линз
Силовой сапфир
Силовое стекло
Материал безеля
Титан
титан с покрытием из нержавеющей стали или алмазоподобного углерода (DLC)
Материал корпуса
армированный волокном полимер с титановой задней крышкой
армированный волокном полимер с титановой задней крышкой
Быстросъемный ремешок для часов
26мм
26мм
Физический размер
51 х 51 х 15,6 мм
51 х 51 х 14,9 мм
Тип экрана
Цветной сенсорный экран, видимый на солнце, трансфлективная память в пикселях (MIP)
Цветной (без сенсорного экрана), видимый на солнце, трансфлективный с памятью в пикселях (MIP)
Размер/разрешение экрана
Диаметр 1,4 дюйма (35,56 мм), 280 x 280 пикселей
Диаметр 1,4 дюйма (35,56 мм), 280 x 280 пикселей
Масса
70 г (только футляр: 64 г)
Сталь: 71 г (только футляр: 65 г)
Титан: 61 г (только футляр: 55 г)
Датчики
Акселерометр, гироскоп, компас, термометр, Pulse Ox, барометрический высотомер
Акселерометр, гироскоп, компас, термометр, Pulse Ox, барометрический высотомер
Спутниковая связь
GPS/ГЛОНАСС/Galileo (многочастотное позиционирование)
GPS/ГЛОНАСС/Галилео
NFC
Да
Да
Срок службы батареи
Умные часы: до 34 дней / 46 дней с солнечной батареей.
Режим экономии заряда батареи: до 111 дней / 550 дней с солнечной батареей.
GPS: до 110 часов / 150 часов с солнечной батареей.
Все спутниковые системы: до 78 часов / 96 часов с солнечной батареей.
Все спутниковые системы и многодиапазонные: до 68 часов / 81 час с солнечной батареей.
Все спутниковые системы и музыка: до 20 часов.
Максимальная батарея GPS: до 264 часов / 714 часов с солнечной батареей.
Экспедиционный GPS: 77 дней / 172 дня с солнечной батареей.
Умные часы: до 50 дней/65 дней с солнечной батареей.
Режим экономии заряда батареи: до 130 дней/1 год с солнечной батареей.
GPS: до 70 часов/80 часов с солнечной батареей.
Максимальная батарея в режиме GPS: до 200 часов/300 часов с солнечной батареей.
Экспедиционная активность GPS: до 65 дней/95 дней с солнечной батареей.
Cветодиодный фонарик
Да
Нет
Водонепроницаемый
10 АТМ
10 АТМ
Память
32 ГБ
64 МБ
Связь
Bluetooth, ANT+, Wi-Fi
Bluetooth, ANT+, Wi-Fi
Рекомендованная розничная цена
от 1099,99 долларов США
от $799,99

 

Джерело:gagadget.com