Главная » Новости » Garmin працює над наступним поколінням смарт годинників Instinct 2 Solar

Звичайні ентузіасти смартгодинників, мабуть, не дуже добре знайомі з Garmin Instinct 2 Solar, але справжні шанувальники надійних технологій точно мали про них чути. Ця модель попри свій монохромний і через це трохи архаїчний MIP-дисплей буквально нафарширована безліччю корисних розумних функцій.

Смартгодинник Garmin Instinct 2 Solar, який з’явився на українському ринку минулого року, має набагато більше можливостей, ніж просто біометрія та сповіщення. Instinct 2 Solar з сонячною батареєю має NFC для безконтактних платежів, безліч спортивних функцій і численні трекери здоров’я, і все це в надійному захищеному і досить великому корпусі. Це робить його одним з найкращих смартгодинників на ринку.

Тому не дивно, що багато користувачів розглядають ці пристрої не лише для занять спортом, але й просто для щоденного використання. І вони, мабуть, будуть раді почути, що деякі документи FCC, про які повідомляє Android Headlines, натякають на те, що новий вдосконалений годинник Instinct Solar знаходиться в процесі розробки. І, схоже, в нього буде доволі великий корпус.

FCC – Федеральна комісія з питань зв’язку – зазвичай розкриває дуже мало інформації про майбутні продукти. Це пов’язано не лише з угодами про конфіденційність, але й з тим, що вона для сертифікації продукту тестує дуже специфічні функції

Але з цього лістингу вже можна дізнатися дещо цікаве, а саме – розмір годинника. Пристрій, що тестувався, має серійний номер A04600, а з доданих документів випливає, що діаметр корпусу годинника становить 57 мм. Для довідки – діаметр моделей попереднього покоління з сонячною батареєю та без неї становить 45 мм. Найбільший смартгодинник у серії Galaxy Watch 5 Pro також має розмір 45 мм, а в Apple Watch Ultra діаметр 49 мм. У іншої, топової моделі Garmin Fenix 7X з сонячною батареєю, діаметр 51 мм.

Про начинку смартгодинника нічого сказати ще не можна, і навіть стосовно параметрів ще є питання (наприклад, інсайдер не впевнений, що там буде саме 57 мм, хоча впевнений, що годинник буде більшим за попередників). Але якщо розмір буде хоч приблизно таким, то конкурентів в цій ніші в нього буде дуже мало. І з огляду на досвід Garmin можна очікувати, що він буде таким же багатофункціональним.

Джерело root-nation.com