Главная » Новости » Garmin працює над смарт-годинником з ЕКГ

Розумні годинники Garmin – одні з кращих натільних пристроїв на ринку, які може придбати любитель фітнесу. Вони точніші у своїх показаннях, і багато з них можуть працювати кілька днів на одному заряді. Однак, цікавим фактом є те, що смарт-годинники Garmin не мають функції ЕКГ.

Саме так, попри те, що вони дуже складні, дорогі і спеціально зроблені для спортсменів, вони все ще не пропонують функцію, яка є досить стандартною для багатьох смарт-годинників в наші дні. Але згідно з новими чутками, це може незабаром змінитися.

Згідно з новим звітом The5KRunner, який має хороший послужний список прогнозування майбутніх функцій Garmin, виробник може представити функцію ЕКГ з майбутніми серіями смарт-годинників Forerunner 265 і 965.

У повідомленні також пояснюється, що для того, щоб скористатися функцією ЕКГ, потрібно буде покласти два пальці на металевий безель годинника, в той час, як задня частина пристрою торкнеться руки. Цей спосіб дещо відрізняється від того, який використовують Apple і Samsung, де потрібно тримати тільки один палець на Digital Crown – якщо ви використовуєте Apple Watch – або на верхній правій кнопці – якщо у вас Galaxy Watch.

У 2021 році Garmin тихо почала клінічні випробування для тестування функцій ЕКГ, а торік DC Rainmaker виявив, що в смарт-годиннику Garmin Venu 2 Plus є прихована функція ЕКГ, яку компанія залишила випадково. Garmin видалила цю функцію через оновлення прошивки, тому ви більше не зможете її знайти, але все це чітко показує, що Garmin дійсно може працювати над функцією ЕКГ для своїх смарт-годинників.

Джерело root-nation.com