Главная » Новости » Колекція дайвінгових комп’ютерів Garmin доповнилась моделями Descent G1 зі сміливим дизайном та підзарядкою від сонця

Компанія Garmin оголосила про вихід серії годинників для дайвінгу Descent™G1 до якої увійшли дві версії G1 Solar, що підзаряджаються від сонця. Новинки отримали інноваційну технологію занурення, функції цілодобового стеження за станом здоров’я, інтелектуальні функції, міцний корпус, сміливий дизайн та опціональну підзарядку від сонця в моделях Solar.

Міцна конструкція та покращена автономність у тандемі з вашою неординарністю
Годинники отримали зручний для читання високоякісний дисплей та корпус діаметром 45 мм. Оновлений компактний дизайн у лінійці Descent G1 доповнюється комплексом спеціалізованих функцій для занурень, аутдору та спорту. Descent G1 володіє захистом від води 10 ATM (100 метрів) та відповідає стандарту міцності EN133319 для дайвінгових пристроїв. Завдяки герметичним індуктивним кнопкам та сапфіровому склу пристрій готовий досліджувати і підводний світ, і поверхню води, і найвіддаленіші місця на суші. Приємно, що нові годинники мають різні варіанти забарвлення, а також сумісні зі швидкознімними ремінцями Garmin QuickFit® різних розмірів. Обирайте довгий ремінець, коли ви вдягнені у гідрокостюм та короткий, коли вирушаєте по справах у місто. Батарея новинки Descent G1 забезпечує до 25 годин у режимі занурення, до 3 тижнів у режимі смартгодинника або до 4 місяців у режимі смартгодинника в моделях з підзарядкою від сонця.

Деталізовані дані для професіоналів та любителів
Широкий спектр дайвінгових функцій, які пропонує серія Descent G1, стане у пригоді як новачкам, які тільки починають знайомство з підводним світом, так і досвідченим професійним дайверам. Пристрої підтримують режими занурення з однокомпонентними та багатокомпонентними газовими сумішами (включаючи повітря, нітрокс, тримікс і 100% кисень), мають режими «gauge», фрідайвинг, полювання з затримкою дихання та режим регенеративного дихального апарату із замкнутою системою. Для зручної навігації під водою пристрої Descent G1 оснащені тривісним цифровим компасом, а також надають вібраційні повідомлення про глибину. До речі, вся інформація про глибину, час занурення, температуру, NDL/TTS, швидкість підйому/спуску, газові суміші, завантаження PO2, N2, декомпресію, безпечну зупинку та актуальний час доступна для перегляду прямо на зап’ясті та може налаштовуватись відповідно до потреб користувача. Фрідайвери оцінять можливість самостійно налаштовувати екрани для кожного режиму занурення з потрібними полями даних, а також наявність додаткових показників, таких як швидкість підйому та спуску. Descent G1 автоматично позначає точки початку входу та виходу з поверхні води завдяки підтримці кількох супутникових систем GNSS і передає дані у додаток Garmin Dive™, в якому можна провести детальний аналіз кожного занурення разом з даними про максимальну глибину та часом перебування на дні. Використовуйте додаток Garmin Dive для налаштування годинника Descent G1 або планування наступної подорожі, в яку можна включити точки інтересу, які високо оцінили та рекомендують інші користувачі.

Спортивні додатки та стеження за здоров’ям
Серія Descent G1 пропонує безліч функцій для стеження за здоров’ям з розширеним моніторингом сну та спортивними програмами для занять у приміщенні або на свіжому повітрі з GPS. Улюблені профілі користувачів — плавання, туризм, біг, їзда на велосипеді, гольф, йога та серфінг також присутні в меню активностей. Любителям серфінгу інтегрований віджет Surfline дозволить отримати інформацію про припливи, висоту хвилі, вітер та поточну оцінку якості певної локації для серфінгу. Покращити свою продуктивність допоможе розширений комплекс функцій для занять фітнесом, таких як VO2 Max, фітнес-вік, статус тренування, час відновлення, HIIT-тренування, а також рекомендовані щоденні тренування.

Інтелектуальні функції для цілодобового використання
У перервах між заняттями скористайтесь перевагами смартфункцій, наприклад, безконтактних платежів Garmin Pay™ для зручної оплати покупок. При сполученні з сумісним смартфоном отримуйте на своє зап’ястя повідомлення про дзвінки, електронні листи, текстові повідомлення, нагадування з календаря, оновлення соціальних мереж та останні новини. Аналогічно з усіма смартгодинниками Garmin, пристрої Descent G1 сумісні зі смартфонами Android та Apple®. У мобільному застосунку Connect IQ™ можна додати унікальності своєму годиннику, завантаживши додаткові циферблати, поля даних, додатки та віджети.

Сумісність з inReach та виявлення аварійних ситуацій
Коли ви подорожуєте по бездоріжжю під’єднайте годинник Descent G1 до супутникового комунікатора inReach® Mini 2*, щоб мати змогу обмінюватись повідомленнями з зап’ястя та у разі екстрених ситуацій запускати інтерактивні сигнали SOS для групи реагування у надзвичайних ситуаціях GEOS 24/7. Захистіть свій комунікатор за допомогою спеціального дайверського кейса inReach Mini Dive Case (продається окремо) і будьте спокійні за пристрій на суші й під водою. Запросіть близьких простежити за вашим місцем перебуванням, щоб вони могли менше хвилюватись за вашу безпеку. Якщо виявлено аварійну ситуацію, з мобільного додатка Garmin Connect™ можуть надсилатись повідомлення з ім’ям та координатами користувача обраним контактам*.

*Потрібна активна супутникова підписка. Деякі країни чи території регулюють або забороняють використання пристроїв супутникового зв’язку. Ви несете відповідальність за знання та дотримання усіх законів у країнах чи територіях, де планується використання пристрою.

Джерело garmin.ua