Главная » Новости » Компания Garmin представляет Xero S1 – революционный тренажер для стендовой стрельбы

Інноваційний тренажер з майже миттєвим зворотним зв’язком та докладним аналізом кожного пострілу дозволить спортсменам та любителям полювання покращити точність стрілянини.

Xero S1

Завдяки використанню технології радара Garmin Xero та «комп’ютерного зору» прилад Xero S1 надає любителям стрільби недоступну раніше інформацію про динаміку пострілу, точність попадання та інші характеристики.

Пристрій Xero S1 призначений для спортивних тренувань в режимі Американський трап (види змагань single/handicap) – стрільби по тарілочках. Перед початком стрілянини портативний прилад Xero S1 встановлюється поряд із користувачем. Протягом кількох секунд після кожного пострілу на 5-дюймовому дисплеї Xero S1 з високою роздільною здатністю з’являється інформація про постріл, що отримується за допомогою використання технології радара Xero та комп’ютерного зору. Ви дізнаєтеся відстань від центру розсіювання пострілів до центру тарілочки (у разі попадань та промахів), відстань до тарілочки в момент натискання курка та час вашої реакції.

При попаданні інформація про якість розбивання тарілочки надається у формі унікального методу підрахунку балів S1, що називається «коефіцієнт розбивання» (break factor). Після завершення раунду на екрані Xero S1 з’являється повна оцінка зроблених пострілів: ваші бали, кількість попадань та промахів для різних станцій та кутів випуску тарілочок, а також графічне розташування кожного пострілу в ході раунду щодо положення тарілочки.

Пристрій Xero S1 дозволяє налаштовувати профілі різних параметрів стрільби. Користувачі можуть задавати широкий діапазон змінних величин, включаючи довжину ствола, розмір та матеріал заряду. Експериментуючи з різними системами, можна оптимізувати свої результати у стендовій стрільбі. У минулому цей процес вимагав тривалого збору даних або був ґрунтується на інтуїції. Тепер такі параметри, як припасування зброї, ефективність боєприпасів та інші можуть бути визначені кількісно.

Встановивши пару Xero S1 з вашим смартфоном за допомогою безкоштовного додатка Xero, ви отримаєте доступ до розширених показників пострілів і архівних даних, аналізуючи які, можна планомірно працювати над покращенням своїх результатів. При поєднанні з Xero інформація про стрільбу з приладу автоматично передається на мобільний пристрій користувача для детального перегляду показників. Ви побачите підсумкові дані по раундах, зведені відомості про постріли, відсоток попадання за раунд, відсоток влучення для даної станції, швидкість пострілу, швидкість руху мішені, час реакції, точність зліва/ в центрі/ праворуч, середня кількість балів, найдовшу серію влучень, кращу та гіршу станцію та графік ефективності залежно від часу. У Xero зберігаються архівні дані. Особливо вдалі результати за допомогою програми можна швидко та легко опублікувати у соціальній мережі.

Пристрій Xero S1 пропонує кілька робочих режимів:

Практика з тарілочками: Запис даних стрілянини під час стандартного раунду на трапі або власної тренувальної сесії. У цьому режимі на екрані пристрою відображаються дані кожного пострілу в реальному часі; Після завершення раунду можна переглянути детальні підсумкові дані.
Стрілянина Trap League Shoot: Записуються дані та відстежується станція та бали стрілка. Під час раунду відображаються лише стандартні бали. Докладніші показники доступні для перегляду після завершення раунду.
Режим змагання: Записуються дані та відстежується станція, постріли та бали стрілка, проте аналіз можливий лише після завершення раунду. Вся інформація, включаючи таблиці очок, не відображається під час змагання.
Крім спортивної стрільби, модель S1 включає функцію тренування для полювання. Любителі полювання, які бажають практикуватися поза сезоном, можуть використовувати спеціальний режим мисливства Xero S1. Завдяки точності тренажера Xero S1 користувачі можуть оптимізувати свої показники завдяки порівнянню даних за розміром заряду та швидкості, а також аналізу часу реакції та інших параметрів. Ці дані допоможуть підвищити ефективність, оцінити припасування рушниці, знизити кількість промахів і в цілому покращити точність. У мисливському режимі Xero S1 також використовується унікальна система нарахування балів Upland Factor, яка дозволяє змагатися з друзями (з кількома учасниками).

Xero S1 працює від внутрішньої акумуляторної батареї, яка забезпечує до 2.5 годин роботи (приблизно вісім раундів на трапі). Також може бути використане зовнішнє джерело живлення. Пристрій має водонепроникність IPX7, тому він може застосовуватись за будь-якої погоди.