Главная » Новости » Garmin анонсує супутниковий комунікатор inReach Messenger

Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представляє inReach® Messenger, новий комунікаційний пристрій із глобальним двостороннім обміном текстовими повідомленнями, обміном геоданими та можливістю надіслати SOS1. Створений для тих, хто хоче швидко та легко зв’язуватися з близькими, коли вони не мають стільникового зв’язку, inReach Messenger забезпечує безперебійний супутниковий зв’язок як окремий пристрій, так і в поєднанні з новим додатком Garmin Messenger для смартфонів. Ця нова програма використовує Wi-Fi®, стільниковий і супутниковий зв’язок для двостороннього текстового та групового обміну повідомленнями. Додаток Messenger автоматично вибирає між Wi-Fi, стільниковим зв’язком або супутниковим з’єднанням, щоб забезпечити надсилання та отримання кожного повідомлення. У разі надзвичайної ситуації inReach Messenger і Messenger App2 можуть надіслати екстрене повідомлення до цілодобового Міжнародного координаційного центру реагування на надзвичайні ситуації Garmin (IERCC).

Там, коли вам це найбільше потрібно
Завдяки спеціальній кнопці SOS в inReach Messenger користувачі можуть швидко оголосити SOS у разі виникнення надзвичайної ситуації. inReach Messenger надішле повідомлення про лихо до IERCC. IERCC може спілкуватися з користувачем InReach Messenger на додаток до сповіщення відповідної пошуково-рятувальної організації чи інших ресурсів, надасть підтвердження про те, що допомога вже надійшла та оновить статус реагування. IERCC також може зв’язатися з призначеними користувачем контактними особами для надзвичайних ситуацій та продовжуватиме стежити за інцидентом, доки він не буде вирішений.

Використовуючи нову функцію Garmin «Безпечне заряджання», якщо акумулятор смартфона користувача розряджається, користувач може просто підключити inReach Messenger до свого смартфона, щоб зарядити його достатньо для надсилання текстових повідомлень із додатка Garmin Messenger.

Створений для пригод
Ударостійкий Garmin inReach Messenger забезпечує до 28 днів автономної роботи за умовчанням, має розмір лише 3.1″x2.5″x0.9″ (7.8×6.4×2.3 см) та вагу 113 г, захищений від води за стандартом IPX7.

Супутниковий комунікатор InReach Messenger можна поєднати з більш ніж 80 сумісними пристроями Garmin, включаючи розумні годинники, портативні комп’ютери, навігатори тощо. Після підключення до сумісного пристрою, можна надсилати й отримувати повідомлення і сповіщення, ділитися своїм місцезнаходженням та оголошувати SOS із підключеного пристрою.

Джерело navionika.com