Главная » Новости » Вибираємо годинник для бігу та активного відпочинку у 2022 році

Великий асортимент смарт-годин Garmin збентежить будь-якого потенційного користувача. Кількість моделей для бігу та фітнесу продовжує зростати, що ще більше ускладнює завдання вибору відповідного пристрою. Завдяки цій статті можна вибрати ідеального GPS-партнера, який буде вірою та правдою служити своєму власнику у його спортивних активностях.

Статус кращих GPS-годин Garmin для бігунів-початківців отримала модель Forerunner 55, але Garmin щойно випустила Forerunner 255 і Forerunner 955, кардинально оновивши свою лінійку годинників для бігу.

Тоді Garmin Fenix ​​7 і Epix (Gen 2) — це найкращий годинник для мультиспорту, і він випускається в різних розмірах корпусу, хоча його досить висока ціна означає, що вони підійдуть не всім. І якщо ви шукаєте кращий смарт-годинник Garmin, також можна порекомендувати чудові Garmin Venu 2.

Широта асортименту Garmin означає, що кожен знайде щось собі незалежно від бюджету. У цій статті представлені докладні описи кращих розумних годинників Garmin для бігу, активного відпочинку та мультиспорту.

Рейтинг моделей за цілями

Багатьом сподобаються простота смарт-годин Forerunner 55 та їх розмір. Вони такі тонкі та легкі – особливо, якщо ви оберете меншу версію. Початківцям-бігунам ще є над чим попрацювати: VO2 Max відстежується у додатку Garmin Connect. Якщо ви шукаєте комфорт та простоту – це пристрій для вас.

Пристрій Forerunner 255 підійде більшості людей. Пристойний час автономної роботи та безліч функцій, орієнтованих на бігунів, що вдосконалюють свої навички, включаючи VO2 Max та аналіз тренувального навантаження, зворотний відлік дня гонки, керовані та адаптивні плани тренувань та акцент на відновлення за допомогою HRV.

Модель Venu 2 пропонує універсальний досвід спортивного відстеження Garmin з гладким AMOLED-дисплеєм, який повинен задовольнити тих, кому подобаються пристрої Apple Watch або Samsung Galaxy Watch 4. роблять Garmin Venu 2 гідною альтернативою.

Король мультипортового годинника, модельний ряд Fenix 7 майже недоторканний. Цей годинник пропонує найкраще з усіх спортивних моделей Garmin в одному пристрої з необхідними функціями для бігунів, тріатлоністів та гравців у гольф. Fenix 7S також передбачає більш зручний інтерфейс, а Epix оснащений дисплеєм AMOLED.

Кращий годинник для бігу Garmin

Біговий годинник Garmin призначений не тільки для бігу. Більшість із них відстежуватимуть й інші види спорту, включаючи їзду на велосипеді, плавання в басейні та загальний кардіо-режим, щоб приховати інші види діяльності. Всі фітнес-годинники компанії також водонепроникні.

Простіше кажучи, модельний ряд Forerunner величезний. Чим дорожчий годинник, як правило, тим більший час автономної роботи, більш просунута аналітика на основі частоти серцевих скорочень та можливість зберігати/слухати музику.

Garmin Forerunner 255

Наступник Forerunner 245 тепер випускається з розміром корпусу 46 мм, а також є абсолютно нові 255S (41 мм), які відносяться до моделей у стилі унісекс і найкраще підходять для жінок-бігунів.

Зважаючи на схильність Forerunner 255 до тих, хто зосереджується на бігу, є новий віджет, який веде зворотний відлік до дня гонки, прогнозує час вашого фінішу та узгоджує тренування, запропоновані Garmin, з вашою метою.

Також є нова функція під назвою HRV Insights, яка відстежує варіабельність серцевого ритму під час сну, щоб дати уявлення про готовність та відпочинок. І важливим новим доповненням є підтримка багатодіапазонної GNSS, яка підвищує точність GPS та відмінно працює при бігу у населених пунктах. Нарешті, будуть музичні та немузичні версії — за допомогою автономної синхронізації Spotify.

Звичайно, всі існуючі функції відстеження пробіжки, показники VO2 Max та відстеження стану здоров’я присутні на борту, що робить цей годинник потужним засобом для тих, хто зосереджений на своїй продуктивності та покращенні.

Garmin Forerunner 955

Годинник Forerunner 955 — найпросунутіший у лінійці Forerunner, він отримав безліч нових функцій.

Тепер є версія Solar, тому вона приєднується до Fenix, Instinct та Enduro у збільшенні часу автономної роботи за допомогою дисплея Power Glass. Це означає 49 годин роботи GPS і 20 днів життя смарт-годинника, якщо ви щодня приділяєте їм кілька годин денного світла.

Функція витривалості теж запозичена з Fenix ​​7, пропонуючи дані про ваші поточні та максимальні запаси витривалості.

Модель передбачає інструмент відновлення ВСР від Forerunner 255, але додаткова оцінка готовності до тренувань, яка імітує функції таких пристроїв, як Whoop 4.0 та Oura Ring 3, поєднуючи сон, варіабельність серцевого ритму (ВСР) та тренувальне навантаження в одну оцінку.

Forerunner 955 має дані про робочу потужність (з додатковим обладнанням) і багатодіапазонний GNSS. Ще передбачені Race Widget, поряд із інструментами Pace Pro та Climb Pro, а також можливість відстежувати маршрути, завантажені через GPX.

Вибір новачка: Garmin Forerunner 55

Модель Forerunner 35 була модернізована у формі Forerunner 45 та 55, різниця в ціні між цими пристроями мінімальна.

Годинник чудово підходить для початківців, бігунів на невеликі дистанції і тих, хто хоче отримати трохи більше інформації про свої регулярні пробіжки, не перевантажуючись даними. Forerunner 35 також має відстеження активності, долаючи розрив між недорогим трекером і серйозним спортивним годинником.

Тут є все необхідне для бігунів: відстань, темп, час, калорії, шпагати та оптичний пульсометр. Крім того, пристрій також надсилає сповіщення зі смартфона на ваше зап’ястя.

Це все, що вам потрібно, якщо ви бігун-аматор, який просто хоче стежити за тим, як далеко та швидко ви пробігли. І навіть повідомлення смарт-годин та відстеження фітнесу краще, ніж базове, включаючи відстеження частоти серцевих скорочень у стані спокою.

То чого ви позбавлені при виборі даного варіанту? Існує не так багато інших видів спорту – тільки біг, плавання та їзда на велосипеді. Ви не отримаєте інформації про тренувальне навантаження, ефект від занять або відновлення. Крім того, таких речей, як каденс, також відсутні.

Однак, якщо ви думаєте про те, щоб вийти за рамки відстеження пробігів на вашому телефоні, це наступний крок.

Плюси:

  • відмінна ціна,
  • простота використання.

Мінуси:

  • непривабливий дизайн,
  • обмежений список даних.

Кращі годинники Garmin для мультиспорту та тріатлону

Незалежно від того, чи є ви досвідченим спортсменом Ironman (або Ironwoman), займаєтеся триатлоном або просто ненавидите бути прив’язаним до одного виду спорту, вам потрібний цей годинник Garmin.

Garmin Fenix ​​7 (та 7S/7X)

Асортимент Garmin Fenix ​​7 скоротився до трьох розмірів – Fenix ​​7, 7S і 7X.

Більшість функцій однакові всім трьох пристроїв, але є деякі тонкі відмінності, крім розміру корпуса.

Основні функції не змінилися порівняно з Fenix ​​6. Тривалий час автономної роботи тепер ще більше, і, як і раніше, доступно більше 30 спортивних режимів (розширені режими бігу, катання на лижах, гольфу та їзди на велосипеді), поглиблений аналіз відновлення, тренувального навантаження та VO2 Max, а також велнес-послуги, пульсоксиметр та Body Battery.

У лінійці Fenix ​​7 вперше представлений сенсорний екран, хоча самі дисплеї, як і раніше, являють собою трансфлективні панелі з низькою роздільною здатністю, як у Fenix ​​6. Однак тепер у Garmin Epix є варіант з повним AMOLED.

У лінійці Fenix ​​7 також додано підтримку GNSS і використовується додаткова частота для покращеного відстеження GPS, що було особливо помітно в забудованих районах, порівняно з Fenix ​​6 при паралельному тестуванні.

Крім того, є покращені версії із сонячними батареями, які ще більше продовжують термін служби батареї, а також версії Sapphire, які використовують титан та загартоване скло для зниження ваги та захисту від ударів та подряпин.

У Fenix ​​7 також представлено вдосконалене картографування TopoActive з визначальними користувачем колійними точками UpAhead, яким вміло допомагає сенсорний екран, що покращує роботу.

Серія Fenix ​​7 також покращує розуміння тренувань завдяки новому відстеженню витривалості, яке розроблено, щоб допомогти вам вимірювати темпи довгих пробіжок, та візуального предиктора гонки, що показує прогрес та покращення з часом.

Стандартний розмір Fenix ​​7 складає 47 мм, і все ж це масивний годинник, тому якщо такий варіант буде занадто великим для вашого зап’ястя, то 42-мм Fenix ​​7S впораються з цим завданням краще. Єдиним недоліком є ​​термін служби батареї, скорочений до 11 днів/37 годин GPS з 18 днів/57 годин у стандартних версіях Fenix ​​без сонячної батареї.

Fenix ​​7X мають колосальні 52 мм, що робить їх громіздкими за будь-якими стандартами. Тим не менш найкращою унікальною особливістю цього пристрою, крім величезного часу автономної роботи в 122 години GPS, є функція ліхтарика, яка блиматиме в такт вашому ритму як функція безпеки нічного бігу.

Плюси:

  • нове картографування та сенсорний екран,
  • покращений GPS.

Мінуси:

  • висока ціна,
  • дисплей Epix AMOLED затьмарює всіх.

Garmin Epix (покоління 2)

Просунуті користувачі розумних пристроїв знають, що Epix були запущені ще 2015 року, але це було стерто з історії, оскільки нова версія повертається 2022 року з новою метою.

По суті, це Fenix ​​7 з AMOLED-дисплеєм, Garmin Epix володіють усіма найкращими функціями флагмана без компромісів. Вони оснащені чудовим 1,3-дюймовим кольоровим сенсорним екраном AMOLED з роздільною здатністю 454 x 454 пікселів, який створює потужний спортивний годинник з відчуттям розумного годинника.

При цьому Epix не відмовляються від карт, розширеної аналітики продуктивності, нового режиму витривалості, покращеного відстеження GNSS, датчиків здоров’я та спортивних режимів Fenix. Однак варіанта із сонячною батареєю немає, і модель поставляється лише у досить великому 47-міліметровому корпусі.

Термін служби батареї, мабуть, зменшується при використанні AMOLED-дисплея, але не так сильно, як ви думаєте. Ви, як і раніше, отримуєте 16 днів автономної роботи та 42 години роботи GPS (без увімкненого режиму «Завжди на дисплеї»), порівняно з 18 днями/57 годинами на стандартних Fenix ​​7.

Ви заплатите навіть більше, ніж за Fenix, у що важко повірити. Годинник Epix пропонується за дійсно високою ціною 899 доларів.

Плюси:

  • сенсорний екран AMOLED,
  • Розширена аналітика.

Мінуси:

  • тільки варіант 47 мм,
  • надто висока вартість.

Garmin Forerunner 745

Смарт-годинник Garmin Forerunner 745 забезпечує розширене відстеження спортивних результатів, а нові аналітичні дані про тренування будуть корисні, якщо ви зробите цей пристрій своїм партнером з тренувань.

Garmin дотримується своєї технології трансфлективного дисплея, яка добре зарекомендувала себе на інших годинниках, щоб забезпечити гарний час автономної роботи та гарну видимість при яскравому світлі.

Це той же 1,2-дюймовий розмір і роздільна здатність 240 x 240, що і у дешевшого варіанта Forerunner 245.

Пристрій може похвалитися водонепроникністю 5ATM, що означає, що з ним безпечно плавати і не знімати в душі. Оскільки це годинник, призначений для тріатлоністів, у вас є підтримка відстеження плавання на відкритій воді та в басейні.

Модель охоплює біг, у тому числі новий режим треку, який також використовується в інших годинниках та надає великі показники для їзди на велосипеді та плавання.

Ви також маєте профілі для інших занять на свіжому повітрі, таких як катання на лижах, походи, веслування і каякінг. Вони забезпечують двоточкову навігацію з можливістю завантаження маршрутів та відстеження ланцюжків у режимі реального часу.

Звичайно, у вас є режим, який працює аналогічно тому, як він працює на 735XT і 945. І ви можете натиснути кнопку «Назад» (внизу праворуч), щоб перейти до різних видів спорту у складових сесіях, налаштувати основи заходу або тренування, слідуючи навігації за курсом, отримувати доступ до розкладу тренувань та самих тренувань.

Forerunner 745 обіцяє до семи днів у режимі розумного годинника, до шести годин з GPS та музикою, 16 годин у режимі GPS і є режим UltraTrac, що забезпечує до 21 години.

Плюси:

  • компактний та легкий дизайн,
  • корисна функція радника по відновленню,
  • точне спортивне відстеження.

Мінуси:

  • невеликий час автономної роботи,
  • ненадійне відстеження сну,
  • Досить висока ціна.

Кращий розумний годинник Garmin

Трохи заплутана концепція, оскільки навіть найпростіший годинник здатний відстежувати більше одного типу активності. Мультиспортивний годинник Garmin, як правило, включають більше, ніж просто біг, їзду на велосипеді і плавання в басейні. Наведений нижче список моделей стане в нагоді, якщо біг є лише частиною вашого щотижневого розкладу занять фітнесом.

Найкращий вибір: Garmin Venu 2

Якщо ви хочете, щоб годинник Garmin з екраном міг конкурувати з тим, що можуть запропонувати Apple, Samsung та Fitbit, виберіть Venu 2.

Наступник Venu, що вийшов у 2018 році, тепер випускається у двох варіантах розміру: 40 мм (Venu 2S) та 45 мм (Venu 2), причому більша модель дає вам розмір екрану, що відповідає тому, що ви отримаєте на Vivoactive 4. Є також нові 43-міліметрові Venu 2 Plus, які на 2 мм менші і передбачають функції голосового виклику та помічника, хоч і за солідною ціною 449 доларів США.

Garmin Venu 2 оснащені AMOLED-екраном з більш високою роздільною здатністю, на якому набагато зручніше переглядати статистику та повідомлення. Garmin також оновив інтерфейс, щоб зробити його простіше у використанні, ніж у попередньої моделі, та краще використовувати сенсорний дисплей.

З точки зору відстеження спорту та здоров’я ви отримуєте те саме, що і Vivoactive 4. Біг (у приміщенні, на вулиці, бігова доріжка), їзда на велосипеді (у приміщенні або на вулиці), плавання (басейн лише завдяки водонепроникності 5 АТМ), гольф, силові, кардіо, еліптичний тренажер, веслування у приміщенні, йога та багато іншого.

Компанія-розробник додала більше режимів відстеження для тренувань HIIT, таких як налаштування часу Табату, і тепер відображатиме карти нагріву м’язів на додаток до автоматичного підрахунку повторень. Також додані нові знімки стану здоров’я та інформація про вік фітнесу, щоб ви знали, наскільки ви у хорошій формі та здорові насправді.

Дана модель має всі ті ж функції смарт-годин, що і Vivoactive 4, але має велику ємність для музичного програвача, що дає користувачеві можливість зберігати до 2000 пісень.

Venu 2 пропонують деякі приємні покращення порівняно з оригінальним Venu і, що особливо важливо, збільшує час автономної роботи навіть при постійно увімкненому режимі відображення. Пристрій здатний працювати більше тижня та близько 4 днів при цілодобовому вмиканні екрану. Тепер також є функція швидкої зарядки, яка дає вам денну роботу або 1 годину GPS відстеження після 10-хвилинної зарядки.

Плюси:

  • чудовий екран,
  • спортивне відстеження,
  • музика та Spotify.

Мінуси:

  • дорожче, ніж перша модель Venu,
  • немає покращення точності ЧСС.

Garmin Lily

Компанія Garmin випустила найменший на сьогоднішній день розумний годинник, призначений для жінок. Вони мають мініатюрний 34-мм корпус і 14-мм ремінець, що робить їх найменшими смарт-годинниками на ринку.

Екран є РК-дисплеєм з низькою роздільною здатністю, але коли екран тьмяніє, на ньому залишається візерунковий малюнок, тому ви не носитимете мертвий дисплей на зап’ястя.

Навряд це аналог фітнес-центру на зап’ястя. Там немає GPS, хоча ви можете задіяти свій смартфон, якщо візьмете його з собою на пробіжку чи поїздку. Тим не менш, є безліч функцій для здоров’я і хорошого самопочуття, включаючи SpO2, частоту серцевих скорочень, Body Battery (показник рівня енергії) і розширене відстеження сну в Garmin Lily.

Вони підтримують відстеження циклу Garmin (це менструальний цикл) і абсолютно новий режим вагітності, який допомагає годинникам розуміти біометричні дані своєї власниці, що швидко змінюються.

Це не ідеальний спортивний годинник для бігунів (погляньте на Fenix ​​6S або Forerunner 45S), але для більш звичайних користувачів, які шукають щось більш тонке, у них є великий потенціал.

Garmin обіцяє до п’яти днів автономної роботи при середньому рівні активності та взаємодії та відключеному режимі пульсоксиметра. Практика показує, що життя пристрою з увімкненим пульсометром триває близько чотирьох днів, з падінням приблизно на 10% за ніч.

Плюси:

  • візерункове скло,
  • тонкий корпус та ремінець шириною 14 мм,
  • гарні функції для здоров’я та щоденної активності.

Мінуси:

  • немає вбудованого GPS,
  • спрощені функції фітнесу.

Garmin Venu Sq

Модель Venu Sq є останнім доповненням до лінійки розумних годинників компанії і пропонує менш досконалий пакет, що дозволяє Garmin надавати ті ж функції, що і Venu і Vivoactive 4, за менші гроші.

Ви отримуєте той же величезний набір видів спорту, включаючи біг, їзду на велосипеді, плавання, тренажерний зал, йогу, ходьбу, пілатес та зимові види спорту, і це лише деякі з них. І є навіть робота із диханням.

Модель передбачає вбудований GPS та датчик SpO2, який виконує вибіркові перевірки, і, якщо ви оберете, нічний та денний моніторинг кисню в крові.

Venu Sq відстежуватиме стрес, а функція Body Battery вивчить вашу готовність до вправ і підкаже, коли потрібно відпочити (або старанно зайнятися тренуванням).

Всі показники спортивного відстеження досить прості, тому ви не отримаєте багатьох показників VO2 Max і глибоких знань, які пропонує Forerunner 245 або 645.

Сам годинник також відстає від Vivoactive 4 і Venu і Venu 2 за якістю складання. Це пластиковий корпус, квадратний дизайн. Модель поєднує сенсорний екран і дві фізичні кнопки, але інтерфейс не дуже зручний для навігації. Це найбільша жертва, хоча для багатьох вона коштує того, щоб заощадити 100 доларів у порівнянні з годинником Venu.

Є також музична версія за 249 доларів, що означає автономні плейлисти Spotify або Pandora на зап’ястя, але для багатьох це дуже дорого коштує.

Плюси:

  • відмінна ціна,
  • Body Battery, відстеження стресу та дихання,
  • безліч видів спорту.

Мінуси:

  • незручний інтерфейс,
  • екран поганої якості.

Garmin Vivoactive 4

Vivoactive 4 – це розумний годинник Garmin, орієнтований на спорт, який пропонує переваги повідомлень та інтелектуальних функцій з універсальним спортивним відстеженням, що підтримує до 20 занять.

Як і основні конкуренти, Apple Watch SE і Samsung Galaxy Watch 4, цей годинник покликаний принести на ваше зап’ястя більше, ніж просто фітнес-розум. Як і оновлення до Vivoactive 3, вони, як і раніше, можуть похвалитися трансфлективним дисплеєм з відносно низькою роздільною здатністю, але цього разу він отримав глянсовий екран, який робить весь пакет набагато стильнішим.

Як і слід було очікувати, Vivoactive 4, як і раніше, має Garmin Pay і підтримку Spotify. Користувач може встановлювати програми через Connect IQ, який також активно пропонує циферблати та віджети.

З погляду спортивного відстеження модель досить всеосяжна. Вона дозволяє бігати (у приміщенні, на вулиці, на біговій доріжці), їздити на велосипеді (у приміщенні та на вулиці), плавати (тільки у басейні), гольф, силові, кардіо, еліптичні, веслування у приміщенні, йогу та багато іншого. І як легко здогадатися, на борту є водонепроникність 5 ATM.

Однак жоден з показників не відслідковується з шаленим рівнем деталізації, що використовується спеціалізованими пристроями Forerunner або Fenix, тому ви пропустите такі речі, як відновлення, тренувальне навантаження, статус тренування, VO2 Max тощо.

Ви отримаєте пристойне відстеження фізичної форми, а датчик пульсу допомагає сну, який відображатиме розширені етапи сну та інформацію про ваше дихання під час сну.

І коли ви думаєте, що Apple Watch SE прослужать всього один день і не проведуть вас через марафон, якщо ви не відключите пульсометр, той факт, що це дасть вам тиждень у режимі розумного годинника з 13 годинами GPS, безумовно, порадує.

Плюси:

  • безліч видів спорту,
  • блискучий новий дисплей,
  • достаток функцій,
  • музика та Spotify.

Мінуси:

  • відсутність VO2 Max,
  • неповнота даних.

Найкращий годинник Garmin для активного відпочинку

Якщо ви шукаєте справжній годинник для активного відпочинку, у вас є два основні варіанти в лінійці Garmin. Вершиною є Fenix 6, які вже отримали статус найкращих у нашій статті. Однак ціна цього пристрою занадто висока — ось чому Garmin випустила дешевші альтернативи, які не заощаджують на речах, необхідним мандрівникам.

Найкращий вибір: Garmin Instinct 2/Instinct 2 Solar

Garmin Instinct 2 – це міцний годинник для занять спортом на відкритому повітрі, в якому використовується та ж ДНК, що і в лінійці Garmin Fenix.

За першими Instinct були Instinct Solar, а остання модель Instinct 2 Garmin обіцяє більший час автономної роботи і більше програмних доповнень, які роблять їх більш підходящими для спортивного відстеження, що пропонується в лінійці Forerunner.

Акумулятор – це великий виграш: обіцяний майже місяць у режимі розумного годинника та час автономної роботи GPS 30 годин, що значно більше, ніж у Instinct та Instinct Solar. Тепер ви також отримуєте відмінні функції керування живленням з лінійки Garmin Fenix, і можна платити за сонячну енергію, отримуючи більший заряд батареї, якщо ви робите достатньо часу на відкритому повітрі.

Як і попередні версії, Instincts 2 можуть відслідковувати біг, походи, їзду велосипедом, плавання, скелелазіння і навіть катання на лижах, катання на човнах та інші види активного відпочинку. У пристрій також доданий режим гольфу, і є безліч різних випусків, включаючи нову тактичну версію, яка пропонує перемикач екстреного відключення для швидкого стирання всієї пам’яті користувача.

Створений для того, щоб витримувати найсуворіші умови, годинник Instinct має всі звичайні якості, які очікує побачити користувач від годинника Garmin для активного відпочинку.

Передбачено GPS, а також підтримка ГЛОНАСС та Galileo, щоб забезпечити велике картографічне покриття. Є барометричний альтиметр для вимірювання висоти, коли ви підіймаєтеся в гори, найновіша технологія Garmin Elevate для вимірювання серцевого ритму. Також є пульсоксиметр, який використовується для перевірки висоти щодо кисню в крові, у своєму новому віджеті акліматизації.

Компанія Garmin перенесла функції аналізу бігу та тренувань зі свого годинника Forerunner, такі як візуальні прогнози перегонів, оцінки VO2 Max, а також результати тренувань та аналіз стану. На борту також є рекомендовані щоденні тренування та консультант з відновлення.

Тут ви отримуєте в основному той же досвід навігації, з можливістю завантаження маршрутів, навігації в режимі реального часу та TrackBack з цим допоміжним дисплеєм, який має вказати правильний напрямок.

Якщо ви не збираєтеся максимально використовувати сонячну енергію, ви можете вибрати Instinct 2 за меншу ціну. З покупкою цього варіанта ви отримаєте все ті ж покращені функції відстеження та час автономної роботи, який дійсно позбавить необхідності використання зарядного пристрою протягом декількох тижнів.

Плюси:

  • більше статистики тренувань, ніж у попередніх Instinct,
  • помітно покращений час автономної роботи,
  • Універсальне спортивне відстеження.

Мінуси:

  • дизайн не для всіх,
  • недостатньо покращена роздільна здатність екрану,
  • сумнівне відстеження сну.

Garmin Enduro

Garmin Enduro – це новітня спеціалізована версія Fenix ​​6X Solar, створена спеціально для ультрамарафонців. Головною особливістю став величезний час автономної роботи. Пристрій обіцяє до 70 годин автономної роботи GPS та до 200 годин у режимі зниженого енергоспоживання. І це збільшується до 80 і 300 годин із сонячним дисплеєм Power Glass.

При пробіжці ультрамарафону на 40 миль батарея розрядилася лише на 10%. Можливо, вам доведеться заряджати цей годинник всього кілька разів на рік.

Однак це дуже масивний годинник: діаметр 51 мм буде занадто великим для багатьох людей, так що такий варіант точно не унісекс.

У моделі є профілі для бігу, бігу на біговій доріжці, бігу по біговій доріжці в приміщенні, бігу по пересіченій місцевості, ультра-бігу та віртуального бігу, також добре підтримуються велоспорт та плавання.

Режим ультра-бігу має розумний таймер відпочинку, поділяє, як довго ви знаходитесь на пунктах допомоги, а нова оцінка VO2 Max враховує більш повільні рухи бездоріжжям і відповідним чином коригує ваш VO2 Max.

Чудова функція Garmin ClimbPro тепер включає не тільки підйоми, але і спуски. Таким чином, ви отримуєте повне уявлення про спалювання квадроциклів, яке чекає на ваші попередньо завантажені траси, включаючи інформацію в реальному часі про поточні та майбутні підйоми та спуски з градієнтом, відстанню та набором/втратою висоти.

Одним із найбільших критичних зауважень, з якими Enduro зіткнувся під час запуску, була відсутність карт. Ультрапригодницький годинник без топографічних карт здається недоглядом, але можливості навігації, як і раніше, настільки ж багаті, як і у більшості конкурентів.

Ви, як і раніше, отримуєте покрокову навігацію з можливістю створювати, завантажувати та слідувати маршрутам.

Плюси:

  • Великий час автономної роботи,
  • стильний і зручний нейлоновий ремінець,
  • Хороші ультрабігові характеристики.

Мінуси:

  • великий цінник,
  • немає картографування,
  • величезний корпус.

Кращий годинник для плавання Garmin: Garmin Swim 2

Смарт-годинник Garmin Swim 2, без сумніву, є серйозним оновленням першої моделі Swim у плані того, на що він здатний, коли ви знаходитесь у воді.

Це найдешевший годинник Garmin, який ви можете купити, щоб отримати функції плавання на відкритій воді і в басейні, хоча вони були б ще привабливішими за трохи нижчою ціною.

Якщо через обмежений бюджет ви не можете придбати топові моделі Forerunner або Fenix, зверніть увагу на годинник Garmin, орієнтований на плавання.

Є більше показників, налаштувань, з якими можна пограти, і, звичайно ж, кілька функцій розумних годинників, які роблять їх корисними, коли ви не плаваєте. Swim 2 відстежуватимуть довжину, відстань, темп, кількість гребків та SWOLF.

Вони також можуть визначати тип гребка, пропонувати оповіщення про темп, інформацію про критичну швидкість плавання та зручну функцію автоматичного відпочинку.

Багато з них можна переглянути в режимі реального часу на годиннику, але ви отримаєте кращий огляд у програмі Garmin Connect. Як і більшість годинників Garmin, вони чудово працюють зі Strava.

Плюси:

  • легко використовувати,
  • безліч показників для плавання,точ
  • не відстеження.

Мінуси:

  • немає основних функцій розумного годинника,
  • не мають повної підтримки Connect IQ,відносно н
  • евеликий екран.

Гібридний годинник Гармін: Серія Garmin Vivomove

Серія Vivomove від Garmin поєднує в собі зовнішній вигляд аналогових і смарт-годин, і якщо ви не маєте наміру йти ва-банк з рівнем спортивного відстеження, доступним на Forerunner або Fenix, і все ж таки хочете стильний годинник, це варіант для вас.

Sport – останній додаток до сімейства Vivomove, що пропонує ту ж настройку екрану, хоча і з дисплеєм нижчої якості та зовнішнім виглядом полімерного корпусу.

Як і Vivomove 3 або Luxe, Sport використовують цей цифровий дисплей для відображення інформації, такої як частота серцевих скорочень, стрес, щоденне відстеження фізичної активності, сповіщення, а також може застосовуватися для керування музикою.

Там немає GPS, тому тим, хто хоче точно відстежувати пробіжки або цикли, доведеться робити це за допомогою свого телефону, але ви отримуєте гарний набір загального відстеження. Тривале натискання на екран викличе можливість вибору занять, після чого ви можете перемикатися між бігом, циклом, прогулянкою, тренуваннями в тренажерному залі та багатьом іншим.

Пристрій виразно схильний до дивних програмних збоїв, але в цілому технологія прихованого екрану працює дуже добре і містить широкий спектр функцій.

Обіцяний час автономної роботи до 5 днів, і це саме те, що отримуєш на практиці. Про цю модель слід думати швидше як про фітнес-трекера, ніж про спортивний годинник, настільки добре працює батарея.

Ми б не рекомендували серйозним спортсменам купувати один із пристроїв Vivomove — їм слід звернутися до решти асортименту Garmin, — але це більш ніж здатний фітнес-трекер для звичайних користувачів.

Плюси:

  • стильний дизайн,
  • програмне забезпечення чудово працює,
  • широка гама можливостей.

Мінуси:

  • всього 5 днів автономної роботи батареї,
  • видимість екрану, як на дешевшому Sport,
  • моделі Style та Luxe дорогі.

Джерело: secunda.com.ua