Главная » Новости » Garmin анонсував випуск нової другої генерації Marq (Gen 2)

Garmin анонсував випуск нової другої генерації (Gen 2) серії MARQ: MARQ Athlete, MARQ Adventurer, MARQ Golfer, MARQ Captain, MARQ Aviator.

Garmin Marq Gen2

Це видання 2-го покоління. Цей годинник створений на базі попередніх лінійок Garmin MARQ і CHRONOS більш химерних варіантів Fenix, але тепер переключаються на серію Garmin Epix як базову платформу. Попередні випуски MARQ були на базі серії Fenix 6. Зрозуміло, пристрої Epix і Fenix 7 практично ідентичні за своїми можливостями, тільки з різними дисплеями. Годинники MARQ на базі Epix тепер використовують дисплей AMOLED.

Як і в попередніх випусках MARQ, майже повністю відмінності на обладнанні та зовнішньому дизайні годинника. Такі аспекти, як матеріали корпусу, кнопки і навіть новий порт/кабель для зарядки, який набагато швидше, ніж будь-який інший годинник Garmin. Тим не менш, цього разу в серії Garmin MARQ запускається унікальна нова програмна функція – радник зміни часових поясів.

Що нового?

– Новий зарядний кабель на базі USB-C: незважаючи на те, що цього року компанія Garmin використовувала USB-C на кількох інших пристроях (inReach Mini 2, inReach Messenger, Garmin Edge 1040, Edge Explore 2), усі вони мали USB- C на тій частині, яка підключається до Garmin. Беручи до уваги, що на цей раз Garmin помістив USB-C на частину, яка підключається до стіни/розетки/і т.д. Крім того, це новий дизайн зарядного порту для годинника, водночас пропонуючи швидшу зарядку, яка займає трохи менше години, повністю зарядить годинник (порівняно з 2 годинами 30 хвилинами для існуючих серій Fenix 7/Epix). Однак, не схоже, що цей дизайн зарядного порту призначений для інших пристроїв.

– Новий помічник зміни часових поясів: ця функція програмного забезпечення дозволяє вам вводити свої плани поїздок (включаючи точну інформацію про місто/прибуття/відбуття) та генерує рекомендації про те, як звести до мінімуму вплив зміни часових поясів, а також надає вам інформацію про акліматизацію. Ця функція розроблена командою Garmin Firstbeat, і схоже, що це справді перша фаза цієї функції. Крім того, Garmin каже, що це буде поширено на продуктові лінійки Fenix 7/Epix/Forerunner/Venu, але поки що не має точних моделей чи термінів.

З точки зору обладнання, ось відмінності в матеріалах, згідно з керівництвом Garmin MARQ:

  • Цілісно металева конструкція: це збільшило складність конструкції антени, зробивши її набагато складнішою.
  • Титан класу 5: додані алюміній і ванадій, щоб підвищити стійкість до подряпин у 2,5 рази порівняно з титаном класу 2. Garmin каже, що це дозволить годинникам виглядати краще і довше.
  • Керамічна вставка: підвищує стійкість до подряпин та кольору.
  • Рівень обробки та уточнення: більшість деталей проходять кілька процесів (очищення пензлем, травлення, лазерна обробка, чорнило тощо) для досягнення дизайну, що збільшує вартість. Висока складність кнопок (складова конструкція) та інших деталей годинника також збільшує вартість.
  • Ремінці/браслети: Інтегрована посадка з силікону/металу, жакардове плетіння для нейлону, процес гарту для титанового браслета, стійка до поту конструкція ремінця зі шкіри/FKM.
  • Лінза із сапфірового скла: входить до стандартної комплектації всіх моделей MARQ.
  • Трохи менший екран: MARQ має 1,2-дюймовий екран у порівнянні з 1,3-дюймовим екраном Epix, тому у нього трохи менше пікселів при роздільній здатності 390×390 проти 416×416.