Главная » Новости » Garmin instinct crossover проти instinct 2

8 листопада Garmin офіційно представила Instinct Crossover (див. на сайті Garmin). Це новий підхід компанії до концепції спортивного годинника для активного відпочинку. Це перший гібрид у лінійці Instinct. У списку варіантів Garmin, що постійно зростає, з’явився ще один учасник.

Такий годинник не всім до смаку. Вони намагаються запропонувати найкраще із двох світів, поєднуючи аналогові елементи з елементами смарт-годин. Наприклад, це може бути пара механічних стрілок поверх цифрового дисплея.

У цій статті розглядаються відмінності та подібності між Instinct Crossover та попереднім поколінням. Обидві моделі – це міцний годинник, створений для активного відпочинку. Але які з них вам підійдуть? Читайте далі, щоб дізнатися.

Міцна конструкція, кілька варіантів


Garmin Instinct 2 існує з лютого 2022 року. Він випускається у двох варіантах – стандартному і менш громіздкому S. Це перший випадок, коли пристрій пропонує щось для тих, у кого менше зап’ястя. Його розміри становлять 40 x 40 x 13,3 мм, тоді як у стандартної версії розміри 45 x 45 x 14,5 мм. Крім цього, різниця в дизайні між поколінням 2 та оригінальним пристроєм невелика.

Це означає, що ви отримуєте монохромний, видимий на сонці, трансфлективний дисплей з пам’яттю в пікселях (MIP) з двовіконним дизайном. Його розміри становлять 0,9″x0,9″ для звичайної версії та 0,79″x0,79″ для версії S.

Що стосується різних ітерацій, ви можете вибрати між дорожчою сонячною та стандартною версією. Крім того, ви також отримаєте окремі варіанти Camo, Tactical, Surf та Esports, а також DEZL, призначену для професійних водіїв вантажівок. Тож є з чого вибирати.

Це міцний годинник, розрахований на тривалий термін служби. Для цього вони мають водонепроникність 100 метрів та градацію за військовим стандартом. Корпус ударостійкий, армований волокнами полімер, і у нього стійке до подряпин скло Corning Gorilla або Power Glass для стандартної версії. Пристрій також має термо- та удароміцність.

Instinct Crossover має деякі відмінності в дизайні та одну важливу новинку – пару люмінесцентних механічних стрілок на верхній частині MIP-циферблату годинника. Вони оснащені функцією автоматичного калібрування, тому ви можете бути впевнені, що не помилитеся з часом. Ці люмінесцентні стрілки аналогового годинника з «Super-LumiNova» були розроблені для того, щоб бути яскравими і легко читаються.

Стрілки годинника складаються в одну лінію і відсуваються, щоб не заважати при навігації по меню або читання даних. Вони також використовуються як індикатор, наприклад, коли ви переходите на сторінку кроків, і на ній відображається ваш прогрес за день порівняно з вашою метою.

Фактичні розміри годинника становлять 45 x 45 x 16,2 мм, а вага – 65 грамів. Таким чином, Instinct Crossover трохи товстіший і важчий, ніж Instinct 2. Загалом, це швидше чоловічий годинник, ніж пристрій унісекс.

Крихітний дисплей, що знаходився у правому кутку Instinct 2, зник. Ймовірно, Garmin порахувала, що наявність двох цифрових дисплеїв і пари механічних стрілок збиватиме з пантелику, що цілком логічно. Дисплей, як і раніше, монохромний і зберіг роздільну здатність 176 x 176 пікселів. Але тепер вона повністю квадратна, тому більше не розбита на частини.

Безель було трохи змінено. Тепер він двошаровий, з комбінацією армованого волокном полімеру та нержавіючої сталі. Водонепроникність і військова міцність залишилися незмінними в порівнянні з Instinct 2.

Instinct Crossover випускається не дуже великій кількості різних варіантів. Вибір зводиться до стандартної версії, Standard Solar та Tactical Solar.

Під капотом немає особливої різниці між Instinct 2 та Instinct Crossover. Насправді, точнішою назвою для останнього мало б бути Instinct 2 Crossover.

Датчики включають оптичний пульс, SpO2, барометричний альтиметр, компас, акселерометр та термометр. Крім того, є кілька глобальних навігаційних супутникових систем (GPS, ГЛОНАСС та Galileo). Невелика різниця полягає в тому, що Crossover використовує чіпсет Airoha, а Instinct 2 покладається на Sony. Вважається, що перший варіант трохи точніший.

Ще одним покращенням Crossover стало подвоєння пам’яті – з 32 МБ до 64 МБ. Крім того, тепер ви отримуєте чіп NFC у стандартній комплектації. Це означає, що ви можете здійснювати платежі на ходу за допомогою годинника. На Instinct 2 це доступно тільки на сонячному годиннику та у варіанті DEZL.

Instinct Crossover Instinct 2 Instinct 2s
Матеріал стелка Хімічно зміцнене скло або скло Power Хімічно зміцнене скло або скло Power Хімічно зміцнене скло або скло Power
Матеріал безелю Полімер, армований волокном / Нержавіюча сталь Полімер, армований волокном Полімер, армований волокном
Матеріал корпуса Армований волокном полімер Полімер, армований волокном Полімер, армований волокном
Матеріал ремінця Силікон Силікон Силікон
Розміри 45,0 x 45,0 x 16,2 мм 45 x 45 x 14,5 мм 40 x 40 x 13,3 мм
Розмір дисплея Користувач, з центральним вікном: 0,9″ x 0,9″ (23 x 23 мм) Користувальницький, двовіконний дизайн; 0,9″ x 0,9″ (23 x 23 мм) Користувальницький, двовіконний; 0,79 “x 0,79” (20,12 x 20,12 мм)
Роздільна здатність дисплея 176 x 176 пікселів 176 x 176 пікселів 156 x 156 пікселів
Тип дисплея Монохромний, видимий при сонячному світлі, трансфлективний із пам’яттю в пікселях (MIP) Монохромний, видимий при сонячному світлі, трансфлективний із пам’яттю в пікселях (MIP) Монохромний, видимий при сонячному світлі, трансфлективний із пам’яттю в пікселях (MIP)
Аналогові стрілки Так Ні Ні
Вага 65 грам 52 грами 42 грами
Датчики Оптичний пульс, SpO2, барометричний висотомір, компас, акселерометр, термометр Оптичний пульс, SpO2, барометричний альтиметр, компас, акселерометр, термометр Оптичний пульс, SpO2, барометричний альтиметр, компас, акселерометр, термометр
Можливість підключення до супутникових систем GPS/ГЛОНАСС/GALILEO GPS/ГЛОНАСС/ГАЛІЛЕО GPS/ГЛОНАСС/ГАЛІЛЕО
PS чіпсет Airoha Sony Sony
Водонепроникність 10 АТМ 10 АТМ 10 АТМ
Пам’ять/історія 64 МБ 32 МБ 32 МБ
NFC Так Тільки Instinct 2 Solar/DEZL Тільки Instinct 2 Solar/DEZL
Можливості підключення Bluetooth, ANT+ Bluetooth, ANT+ Bluetooth, ANT+
Опція сонячної батареї Так Так Так
Видання Стандартний, Тактичний Стандарт, Камо, Тактичний серф, Дезл, Еспорт Стандарт, Камо, Тактичний прибій, Дезл
RRP 499 доларів і вище $349 і вище $349 і вище

Garmin Instinct Crossover проти Instinct 2: час роботи від акумулятора


Час автономної роботи годинника Instinct завжди був пристойним. У деяких конфігураціях можуть працювати необмежений час. Це за умови, що ви проводите щонайменше 3 години на день на вулиці при яскравому/сонячному світлі (вказано як умови 50 000 люкс).

Instinct 2 можуть працювати необмежений час у режимі смарт-годин та в режимі економії заряду батареї. Версія 2s і Instinct Crossover не можуть працювати необмежений час на сонячній енергії в режимі розумного годинника, але в режимі економії заряду батареї можуть.

У таблиці нижче показано, чого можна очікувати у різних режимах. У цьому переможців нема. У деяких режимах Crossover перевершує Instinct 2, в інших – Instinct 2. Але можна з упевненістю сказати, що ви не будете розчаровані продуктивністю батареї, який би пристрій ви не вибрали. Garmin Instinct Crossover проти Instinct 2: функціональність

Crossover Instinct 2 Instinct 2s
Режим розумного годинника До 28 днів/70 днів із сонячною батареєю До 28 днів/Без обмежень на сонячну енергію До 21 дня/51 дня із сонячною батареєю
Режим економії заряду батареї До 71 дня/без обмежень при використанні сонячної енергії До 65 днів/без обмежень із сонячною батареєю До 50 днів/без обмежень при використанні сонячної енергії
GPS До 25 годин/31 години на сонячній батареї До 30 годин/48 годин при використанні сонячної енергії До 22 годин/28 годин із сонячною батареєю
Максимальний заряд батареї в режимі GPS До 111 годин/553 годин на сонячній батареї До 70 годин/370 годин на сонячній батареї До 54 годин/114 годин із сонячною батареєю
Експедиційна GPS активність До 40 днів/327 днів із сонячною батареєю До 32 днів/необмежено при сонячній активності До 25 днів/105 із сонячною батареєю

Garmin Instinct Crossover проти Instinct 2: функціональність

Instinct – це міцний GPS-годинник, створений для любителів активного відпочинку. Для цього на борту є безліч функцій. Ви також отримуєте нові статистичні дані та функції відновлення, які раніше вперше з’явилися в годиннику Forerunner 255 і 955 (Morning Report, Running Power, Training Readiness і т.д.). Instinct 2 отримали їх через оновлення прошивки місяць або близько того тому. Instinct Crossover поставляється з ними одразу з коробки.

Якщо ви запитуєте, чи отримаєте ви додаткові функції, якщо купите Crossover, відповідь – ні. Але ви не втратите жодної функції з Instinct 2. За своїми можливостями годинник ідентичний. Різниці немає.

Garmin Instinct Crossover проти Instinct 2: підсумки
Instinct Crossover – цікаве доповнення до лінійки спортивних годинників Garmin. Це не перший випадок, коли компанія випускає гібридний годинник, але це перший такий годинник, призначений для любителів активного відпочинку.

Відмінності між цією моделлю та Instinct 2 полягають виключно в дизайні. Функціональність залишилася незмінною, за винятком, можливо, трохи покращеного відстеження супутників.

У моделі Crossover немає дисплея із двома віконками, зате є пара аналогових стрілок. Вони були розроблені таким чином, щоб спритно йти убік, коли ви взаємодієте з пристроєм. Таким чином, вони не заважають використанню годинника для відстеження стану здоров’я та фітнесу або навігації на вулиці. Інша новинка – люмінесцентне світіння стрілок.

Також ви отримуєте NFC у стандартній комплектації, подвоєний об’єм пам’яті та трохи покращений корпус завдяки двошаровому безелю. Час автономної роботи, як і раніше, чудово, а в режимі економії батареї годинник на сонячних батареях може працювати нескінченно довго.

Кросовер коштує 499 доларів на сайті Garmin, що трохи дорожче за Instinct за 349 доларів. Але це хороший варіант для тих, хто шукає міцний, але модний годинник для походів та інших видів активного відпочинку. Це, ймовірно, найпотужніший гібрид із усіх існуючих.

Джерело secunda.com.ua